Share

עלינו

01

הסיפור שלנו:

חברת SDLAB נוצרה על ידי אלין ניבין – מעצבת פנים, המתמחה בהשפעה של הסביבה החזותית על מצבי לחץ נפשי. במהלך המחקר שלה התמקדה אלין בבדיקת השפעה של גורמים שונים (כגון תאורה, צורות וצבעים) על גודל האישון ותנועות עיניים מהירות, אשר כידוע מצביאים על לחץ נפשי חזותי.

כתוצאה מכך נוצר קונספט ייחודי של עיצוב פנים מבוסס על מדע, בו אנו משתמשים בעקרונות מדעיים, אשר מורידים לחץ נפשי חזותי.

כל קיר, בכל מבנה שאנו נמצאים בו גורם לתגובה מוחית טובה או להיפך, מלחיצה. אנו לא בהכרח מרגישים שבמוח עוברים תהליכים אקוטיים. באמצאות עריכה בחדר שאינו מתאים לעין אנושית, מבחינת תאורה, צורות וצבעוניות – בן אדם מתחיל לפתח מועקה חזותית ואפילו דיכאונות ומחלות שונות.

חברת Scientific Design Lab מבצעת את עבודות העיצוב ותכנון בהתאם לקונספט מדעי ועוזרת להמון אנשים לעבוד, ללמוד ולגור במבנים אשר אינם גורמים ללחץ נפשי חזותי ובכך עוזרים להתפתח, ליהנות מהחיים ולהרגיש בריאים ורעננים כל הזמן.

תהליך העבודה

 

בשלבי קבלת החלטה לעבור שיפוץ ישנן מספר שאלות חשובות:

 האם המעצבים יבינו את הסגנון הרצוי?

 האם נצליח לעמוד בזמנים ובתקציב?

עד כמה צריכים להיות עם יד על הדופק בתהליך השיפוצים של בית העסק\מגורים?

כמובן השאלה מרכזית:

כיצד מגיעים לתוצאות מעולות במסגרת זמנים ותקציב שנקבעו מראש?

>> 1. הפגישה הראשונית 

 

בפגישה הזו מקשיבים ומבינים את מהות הפער בין השאיפות למצב הנוכחי ומעבר לכך- את הדרישות המשתנות של  בעלי העסק או דיירי הבית.

בפגישה זו מועלות כל הרצונות, השאיפות והסגנון האהוב ומדסקסים מסגרת תקציב. על פי מסגרת זו קובעים את הצעדים הנדרשים, לאחר אבחנה ברורה בין הדחוף, החשוב ורצוי למצוי. כך מתכננים מראש ומשאירים מסגרת הפרויקט העתידי.

>> 2. שלבי התכנון

 

שלבים אלו כוללים הכנת סקיצות שונות לתכנון ועיצוב החללים, הכנת תכנית בה ניתן דגש להתאמה האופטימאלית בין הדרישות לבין הקיים בשטח. תכניות אלו כוללות את מפרטי ההריסה והבניה, חשמל, תאורה ואינסטלציה, תכנון חללי העסק/הבית, חללים רטובים, תכנון המטבח/קפיטריה, נגרות אומן ומרחבי החוץ. לאחר מכן מציגים הדמיה תלת ממדית של החלל הכוללת את התכנון, העיצוב וחומרים עד לפרטים הקטנים.

>> 3.שלבי הביצוע 

 

השלב המשותף בו בוחרים את אנשי המקצוע לכל משימה ויוצאים לקניות. במהלך החיפושים אחר הפריטים הנכונים. בשלב זה נקיף את כל חלקי העסק/הבית על פרטיו השונים לרבות תכנון מטבח ורהיטי נגרות בייצור עצמי לכלל חלקי העסק/הבית השונים. רכישת רהיטים משלימים, סנטריה, תאורה, טקסטיל, אביזרים וכל הנדרש.

>> 4.לקראת הסוף 

 

בשלב זה מתגלים רוב האתגרים ועל כן פיקוח עליון וקשר הדוק עם בעלי המקצוע מונע תקלות ומבטיח ראש שקט.

התוצאה!

 

בית עסק  או מגורים מתוכנן היטב, פונקציונאלי, נוח ומעוצב מעולה .
02

הצוות שלנו מתמחה על כל עבודות העיצוב, תכנון ומיתוג, משלב הרעיון עד לפיתוח רעיון למימוש, תוך כדי דגש על בניית סביבה נינוחה ובריאה.

 אנו מאמינים במסורת/מסירות? ומשלבים אותה בחידושים שלנו. כל הפרויקטים שלנו משלבים מראה אסטטי ייחודי ופתרונות פונקציונאליים. הלקוח תמיד במרכז הפרויקט. המטרה העיקרית שלנו היא להמחיש את הערכים שלו ואת האינדיבידואליות שלו באמצעות עיצוב.

המיומנויות שלנו:

%

Design

%

Architecture

%

Construction

03

עיתון כלכליסט, דצמבר 2015

calc

מגזין "בניין ודיור", ספטמבר 2016

oblojka

כתבו עלינו

מגזין "עיצוב" , יוני 2014

izuv site 1550

מגזין "מגזינה" אוקטובר 2017

אלין
04

הצוות

דמיטרי זטקובסקי

CTO

אלין ניבין

CEO — מעצבת ראשית

אולגה יפראמוב

אדריכלית ראשית

05

BOUTIQUE AESTHETICS

BOUTIQUE AESTHETICS

אנו  מודעים  למעצבת המעולה אלין ניבין על מקצועיות בעבודה וגישה אישית.

למצוא מעצבת שמבינה את הראש שלנו ויכולה לתכנן מרכז BOUTIQUE AESTHETICS  שכולל וחנות לקוסמטיקה מקצועית ונותן את טיפולי היופי תחת קרות גג אחת – לא היה פשוט. קיבלנו חורבה של 30 מטר, ואלין הצליחה להוציא ממנו את המקסימום, לנצל כל ס»מ, להבין את הצרכים שלנו ולמצוא פתרונות אופטימליים בפרק זמן קצר ביותר.

המקום מדהים ואנשים לא יוצאים בלי לקנות משהוא!

אנחנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה שלנו,  ומקווים להמשך של הקשרים העסקיים בסניפים הבאים! 

אם אתם רוצים ליהנות מהעבודה המקצועית של המעצב, אנחנו ממליצים לפנות לאלין ניבין!

  

בכבוד רב,

צוות BOUTIQUE AESTHETICS

.אנא ו

אלין תוך שימוש בידע הרב שיש לה וחוש העיצוב הייחודי שלה מתאימה את הדירה, הבית או המשרד לתכונותיו, העדפותיו וסגנון חייו של לקוחותיה.

גישתה לעיצוב הדירות מתבססת על ניתוח מעמיק של דיירים ותכונות הדירה.

הכל מתחיל מחלום, ולאחר מכן באמצעות הידע המדעי והכישרון הנפלא של אלין הבית, המשרד או החדר יהפוך לאט לאט להיות המקום הנעים, הנוח והיפיפה ביותר על פני כדור הארץ. אלין תהפוך את דירתכם למקום שתשתוקקו לקרוא לו בית, לחזור אחרי העבודה ולהירגע בו ,לגדל ילדים ולהזמין חברים.

הייחודיות באלין היא התשומת לב שהיא משקיעה על מנת להגיע לתוצאה הרצויה ואף לעלות על צפיות הלקוח. אלין שמה דגש על שיתוף פעולה עם הלקוחות שלה ומשקיעה את כל כולה בפרויקט.

אלין עצבה את הדירה שלנו ותרמה רבות. אף על פי התקציב המוגבל היא הצליחה להפוך את הדירה הקטנה שלנו לבית יפיפה וחמים, שכיף לחזור אליו כל יום מחדש.

עיצובה של אלין מתחבא בפרטים קטנים. הדרך שבה אלין מדגישה את הפרטים הקטנים הופכים את הבית למקום מיוחד כל כך וכל המשפחה נהנית מהדירה החדשה שלנו.

מאז השיפוץ אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על הבית החדש.

בברכה,

אנא ו.

 סיוון ואיתן  סנדובסקי

מכתב המלצה לאלין ניבין המקסימה!

אלין ביקרה בביתי כחברה (בנותינו לומדות באותה שכבה בביה»ס).סיפרתי לה שאנחנו מוכרחים למכור את הבית או להשכיר ולשכור במקום אחר היות שהבית קטן לנו.שני חדרים וסלון קטן לא הספיקו לנו ,יש לנו שני ילדים לא מאותו מין והגדולה הייתה זקוקה נואשות לחדר משלה.בכלל לא חשבתי על שיפוץ או עיצוב פנים כי בית שהוא קטן,אין מה לעשות איתו אלא להחליף לגדול יותר,כך חשבתי בתמימותי. אלין ראתה שאני «לא בכיוון» של שיפוץ והיא מאוד רצתה לעזור כי היא ידעה שלא באמת יכולנו למכור ולקנות אחר או לשכור ולהשכיר. היא גם זיהתה מייד את הפוטנציאל של הבית לשיפוץ.

לפיכך היא הציעה לייעץ לי על עיצוב הבית ללא תשלום בשלב הראשון (עד שאיווכח בשירות הטוב שהיא מספקת לי ואשלם לה בקצב שלי.) אלין עשתה זאת כדי לשכנע אותי שהשיפוץ והעיצוב אפשריים וכדאיים ושלא אירתע מהעלויות הגבוהות הכרוכות בכך באיכות גבוהה.

ואכן נוכחתי בשירות המעולה שלה!

אלין ליוותה אותנו בכל שלב ושלב.  הביאה עמה את בעלי המקצוע: את השיפוצניק, את הנגר, את איש המיזוג ובעלי מקצוע נוספים ברמה מצוינת!!!

הזמינה עבורנו חלק מהמוצרים באינטרנט והלכה עימי לחנויות מעצבים וידעה בדיוק מה צריך לקחת משם.בזכות הידע והניסיון שלה לא היו לנו כמעט התלבטויות לגבי מה ואיך צריך לקנות לבית.כל מה שהיינו צריכים לעשות זה לשלם והרבה פחות ממה שהיינו משלמים אילו היינו עושים את הרכישות הללו לבד.

ובסוף התוצאה יצאה מהממת. ממש חלום שהתגשם לנו!

בית פרקטי ויפהפה שאי אפשר להאמין שאי פעם נראה אחרת לגמרי…

תודה אלין על  העיצוב המדהים ועל כל העזרה העצומה  שנעשתה מכל הלב ובאהבה רבה!

אוהבים ומעריכים מאוד וכמובן ממליצים בחום

                                                                                סיוון ואיתן  סנדובסקי טל 0502239002

הלוקוחות שלנו עלינו:

06

כמה סיבות  טובות למה לעבוד איתנו:

  1. התמחות בהשפעה סביבתית על לחץ נפשי חזותי ושיטות תכנון ועיצוב פנים התורמות לאורך חיים בריא יותר, הפחתת לחץ נפשי יום יומי והעלאת יעילות עובדים ותלמידים.
  2. ניסיון רב בעיצוב פנים של חללים עסקיים, לימודיים ומגורים, המתבטא בתכנון הולם, אפקטיבי ונאה.
  3. עבודה מסודרת ומקצועית תוך כדי עמידה בלוח זמנים ובתקציב.
  4. יסודיות בשמירת תקנים, בטיחות ונגישות.
  5. התייעצות עם אנשי מקצוע הנדרשים במידת הצורך (יועץ בטיחות, מהנדס בניין, יועץ אקוסטיקה וכ»ד).
  6. אחראיות ותשומת לב לכל הפרטים לאורך כל הפרויקט.
  7. הבנה בתהליכי פרויקט יזמי ומוטיבציה גבוהה לביצוע מהיר ומדויק.